איך זה נראה אצלנו מאחורי הקלעים? הכירי את צוות עסקית

כל אחת מאיתנו וכולנו יחד – כאן בגלל שליחות. בדיוק כך. יש לנו חזון אישי משותף והוא לקדם יזמות נשית, באשר היא. 

יש לנו הכח, היכולת והכישורים לעשות שינוי – בדיוק במו לכל יזמת במדינת ישראל. 

אנחנו מאמינות כי יזמות נשית במיטבה- מיטיבה עם המדינה, הכלכלה, הפרנסה האישית והעוצמה האישית והנשית שלנו. 

כל אחת יכולה. גם את!

מורן אלויה

מייסדת ומנכ"לית העמותה

מורן אלויה

מנכ"לית ומייסדת עמותת פרויקט עסקית. יועצת עסקית, מומחית ביזמות נשית ובעסקים בענף המזון. בעלת BA במנהל עסקים "כשחשבתי על הרעיון לפרויקט שיתופי, קהילתי הנותן תמיכה מלאה ומקדם נשים יזמיות בישראל, עדיין לא ידעתי שהוא יגדל להיות הדבר הכי גדול שיצא לי לעשות...עד ששיתפתי את הילה נועם ברעיון ומשם כבר ידענו לאן פנינו מועדות....היום אני גאה לומר שעמותת פרויקט עסקית היא הפרויקט היחיד והגדול ובישראל המקנה כלכך הרבה לנשים יזמיות ובאמת פועל למען קידום יזמות נשית!"

טלי דרון

מנהלת מדיה ודיגיטל

טלי דרון

היי! אני טלינקה 🙂 בעלת סוכנות לשיווק דיגיטלי, המתמחה בקידום ממומן בפייסבוק, באינסטגרם ובגוגל, ניהול עמודי סושיאל וכתיבת תוכן. בעלת תואר ראשון בתקשורת ותואר שני במנהל עסקים. "אני אוהבת לראות שדברים מתקדמים ומצליחים, במיוחד בעולם הדיגיטל ובמיוחד כשמדובר בנשים. את השילוב בין הדברים הללו אני יכולה למצוא בעמותת עסקית, ובגלל זה אני שמחה לקחת חלק בפעילות העמותה ולקדם אותה ולהכיר את הנשים הנפלאות שבה"

עינת פרידלנדר

מנהלת אזור צפון - גליל מערבי

עינת פרידלנדר

סטודנטית לעבודה סוציאלית במסלול של לחץ וטראומה, בנוסף אני שגרירה בארגון שגרירי רוטשילד שמטרתו לפתח מנהיגות חברתית. כיום גרה במטולה הקרובה לקריית שמונה. קריית שמונה והסביבה סובלת ממחסור בתעסוקה כמו כן יש פה הרבה נשים עצמאיות שהכלים שיש לעמותת עסקית להביא יכולים לתת ולפתח פה המון. ב2019 התחלנו לעבוד על הקמת הסניף.

שירן גורש דהן

מנחת קבוצות נטוורקינג עין שמר

שירן גורש דהן

סופרת, מנחת קבוצות נשים ובלוגרית כותבת על ומעודדת מודעות רגשית ותקשורת מיטיבה במערכות יחסים עקבתי אחרי פעילות העמותה בשנתיים הראשונות עד שאזרתי אומץ לצאת מהמסך ולצעוק לעולם שגם אני רוצה להיות עצמאית! לאחר שנה של מפגשים קיבלתי הרבה ידע והבנה על עולם העצמאות שהקמת עסק עצמאי היתה רק עניין של זמן. היחודיות של העמותה היא בשילוב של העצמה נשית כערך מוביל ואמונה בשפע ולא בתחרות. זאת גם הסיבה שהצטרפתי לצוות העמותה בהמשך.

נועה מוזס אימגור

מנחת חוף כרמל ומעיין צבי

נועה מוזס אימגור

הבעלים של "סדנת התכשיטים של נועה", חיה ונושמת יזמות, נשיות ועסקים. "מהרגע שהצטרפתי לעמותה, הרגשתי בבית. אני מאמינה שכל עצמאית יכולה להפוך לבעלת עסק מצליחה באמצעות התמדה, למידה מתמדת, סקרנות ורצון להתגבר על מכשולים, ועסקית היא ה-מקום לשם כך" קריית שמונה והסביבה סובלת ממחסור בתעסוקה כמו כן יש פה הרבה נשים עצמאיות שהכלים שיש לעמותת עסקית להביא יכולים לתת ולפתח פה המון. ב2019 התחלנו לעבוד על הקמת הסניף.

מיכל תמם

מנהלת אזור שומרון

מיכל תמם

מיכל תמם, מלווה חברות קטנות ובינוניות בתחומי אחריות חברתית תאגידית, יזמת חברתית, חיה ונושמת אימפקט. מייסדת עמותת לעשוטוב. "כאחת שנושמת אימפקט חברתי היה לי ברור שזה טבעי להצטרף לצוות של עסקית כדי לקדם יזמות נשית באקו סיסטם שוויוני, חדשני וחברתי! היום אני גאה להוביל את פתיחת השלוחה באזור שומרון".

טל אידלמן

מנהלת תפעול

טל אידלמן

פסיכולוגית, יועצת שינה לתינוקות וילדים בעלת תואר Ba פסיכולוגיה וסוציולוגיה תואר שני Ma פסיכולוגיה חברתית "כשהגעתי ל"עסקית" כבעלת עסק, מצאתי את עצמי מהר מאוד בבית. זכיתי ללמוד, להבין איך לנהל ולהתנהל טוב יותר בעסק שלי וגם זכיתי להיות מוקפת במאות נשים כמוני. נשים עצמאיות, שרוצות לפתח את עצמן ואת העסק, להצליח, להיות יזמיות טובות יותר ומעבר לכל- תומכות אחת בשנייה בדרך לשם. אחרי שמצאתי את עצמי בבית, להפוך לחלק מהצוות שגורם לזה לקרות היה הצעד הטבעי בשבילי."

מיכל פיקלר

עסקית באקדמיה ובחינוך

מיכל פיקלר

מורה בחינוך העל יסודי. מאבחנת אישיות ע"פ מודל MBTI , בעלת תואר B.A מדעי החיים ותואר שני M.A הוראת המדעים בוגרת לימודי ניהול אקדמי. דוקטורנטית וחוקרת בתחום היזמות הנשית בישראל.
גלילה לראש העמוד