האם יש לי מתחרים? ומה בכלל עושים איתם?!
תאריך

16/2/2016

שעה

20:30 - 22:30

מקום

קיבוץ העוגן, צומת משמר השרון. 

הכנס נערך ב"מועדון לחבר" - שילוט מהכניסה לקיבוץ.

חניה במקום בשפע

מה צפוי לנו בכנס...
אנחנו עומדות בפני חודש חשוב במיוחד בעסקית - חודש מתחרים ותחרות. הגיע הזמן להוציא את הראש מהחול ולהבין - יש לנו מתחרים! אנו פועלות בסביבה תחרותית, סביבנו נותני ונותנות שירותים טובים ומעולים, חלקם יותר מאיתנו, חלקם פחות. אבל אנחנו לא כאן לבד! ועכשיו - מה עושים עם המידע הזה? האם נתעלם ממנו? האם נפעל עימו? אולי ננצל אותו לטובתנו? בטי קולבק אהרון - מנכ"לית חברת Best Practice המעניקה שירותי ייעוץ לאסטרטגיה שיווקית ולפרסום. שותפה בחברת 3Bהמעניקה שירותיי מעטפת שיווקית – מהתכנית ועד היישום בכל ערוצי הפרסום המתאימים לצרכי הלקוח. ובעלת ניסיון של 10 שנים בניהול פרסום ושיווק להצלחה עסקית מוכחת, מחברות ומותגי ענק. תלמד אותנו בהרצאה מרתקת ופרקטית - # מהי סקירה סביבתית לעסק ומדוע כל בעלת עסק חייבת לבצע כזו לעצמה # כיצד להגדיר את שוק הפעילות שלנו בצורה רחבה שתאפשר לנו להבין מי הם כל הגורמים הפעילים בו ואשר מתחרים בנו. # נלמד לנתח את שוק התחרות שלנו בצורה יעילה כך שנוכל לזהות – את אלו שכדאי לנו ללמוד מהם את אלו שכדאי לנו להיפגש אתם ואת אלו שממש כדאי לנו לבצע איתם שיתופי פעולה. ובעיקר - נלמד מה עושים עם המידע שאספנו על התחרות וכיצד ניתן להשתמש בו להגדלת ההכנסות בעסק שלנו! ההרצאה תכלול קצת תיאוריה אבל בעיקר הרבה מאוד פרקטיקה ודוגמאות כדי שכל אחת תוכל לצאת לדרך מפוקחת, מעודכנת ומלאת ידע! נתראה בקרוב ו.....תבואי עסקית!
עלויות

המחיר לחברות עמותה הינו 0 ש"ח! כן, כן - חברות עמותה משלמות סכום חד פעמי סמלי (220 ש"ח) לכל השנה!

המחיר לאורחות 80 ש"ח. לכנס הנוכחי בלבד

עדיין לא חברת עמותה? תוכלי להצטרף כבר עכשיו - לחצי על הקישור ובחרי "חברות בעמותה לשנת 2015-2016", שלמי בכרטיס אשראי או פייאפל  ואת בפנים!

אפשר להצטרף גם במקום - התשלום במזומן או צ'ק בלבד.

מתאים במיוחד ל..."מתחילות" עסקים בני עד שנה. שימי לב - גם אם את בעלת עסק וותיק למעלה משנה ועדיין הנושא מעניין אותך- את מוזמנת להירשם!
להרשמה לכנס מלאי פרטייך כאן